طراحی سایت

تجارت الکترونیک اردیبهشت

ما همواره در کنار شما هستیم تا با اصولی ترین روش ها کسب و کار خود را دیجیتالی کنید. طراحی سایت حرفه ای ، طراحی اپلیکیشن های موبایل و...
info@tarahico.ir
051-36021656

خرید دلار و سکه سرمایه گذاری اشتباه

خرید دلار و سکه

خرید دلار و سکه سرمایه گذاری اشتباه

خرید دلار و سکه سرمایه گذاری اشتباه در اقتصاد امروز است.

در آشفته بازار امروز اکثر مردم سردرگم این هستند که کجا سرمایه گذاری کنند.خیلی ها سرمایه خود را تبدیل به دلار و سکه کرده اند. و به امید افزایش قیمت و سود کردن هستند.

اما چرا خرید دلار و سکه سرمایه گذاری اشتباه است؟

وابسته بودن قیمت دلار و سکه به موضوعات مختلف مانند ، موضاعات سیاسی ، فرهنگی،اجتماعی ، سخنان یک رییس جمهور و ….. خیلی موضوعات دیگر باعث شده تا سرمایه گذاری در این مورد پرریسک و خطرناک باشد. بارها شده که شنیده اید شخصی براثر نوسان بازار ارز سکته کرده و یا تمام سرمایه خود را از دست داده است.

سوالی که پیش میاد این است که اگر دلار و سکه نخریم کجا سرمایه گذاری کنیم؟

 کجا سرمایه گذاری کنیم؟

برای سرمایه گذاری کم ریسک و پرسود موارد بسیاری است اما شاید یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری با توجه پیشرفت تکنولوژی و تجارت آنلاین سرمایه گذاری بروی دستگاه های عابر بانک است.

چگونه بر دستگاه عابر بانک سرمایه گذاری کنیم؟

هر شخص میتواند با خرید یک دستگاه خودپرداز ( atm ) و نصب در محلی مناسب از تراکنش های انجام شده توسط دستگاه خودپرداز سود دریافت کند.

نحوه محاسبه سود خودپرداز

با توجه به افزایش استفاده از دستگاه خودپرداز در بین مردم و سهولت در انجام کار سرمایه گذاری بروی این دستگاه ها سود خیلی خوبی دارد. بطوریکه درآمد ماهانه بین ۲ تا ۵ میلیون تومان را میتوانید از این دستگاه ها داشته باشید.

حفظ ارزش سرمایه ریالی شما در مقابل دلار

سرمایه گذاری با حداقل ریسک و اطمینان بالا

سود مشارکت در فروش دستگاه

 

 

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت