طراحی سایت

تجارت الکترونیک اردیبهشت

ما همواره در کنار شما هستیم تا با اصولی ترین روش ها کسب و کار خود را دیجیتالی کنید. طراحی سایت حرفه ای ، طراحی اپلیکیشن های موبایل و...
info@tarahico.ir
051-36021656

دستگاه خودپرداز کارجدید با درآمد بالا

دستگاه خودپرداز کارجدید با درآمد بالا

دستگاه خودپرداز کارجدید با درآمد بالا

دستگاه خودپرداز کارجدید با درآمد بالا است.

شاید برای شما هم جالب باشد که مگر از دستگاه های خودپرداز هم میشود درآمد داشت.

افراد شخصی با سرمایه شخصی میتوانند دستگاه خودپرداز خریداری کنند و با سوییچ بروی یکی از بانک های کشور از تراکنش های مشتریان سود دریافت کنند.

میزان سود دهی دستگاه : طبق دستور العمل بانک مرکزی مبالغ نقدی ۱٫۱% ازکل پول استفاده شده در یک ماه که ۶۰درصد به حساب صاحب دستگاه و ۴۰ درصد به حساب بانک عامل واریز می شود. مثال روزانه مبلغ ۱۰میلیون تومان برداشت وجه داشته باشین درماه نزدیک به ۲ میلیون کارمزد میشود.

برای تراکنش های غیر نقدی مبلغ ثابت تعلق میگیرد: برای موجودی ۵۰ تومان , کارت به کارت ۳۰۰ تومان , شارژ یک درصد , پرداخت قبض حداقل ۱۵۰ تومان بصورت تعداد حساب میشود.که بطورمیانگین پانصدهزارتومانی کارمزد میشود.

دستگاه خودپرداز کارجدید با درآمد بالا

واگذاری و فروش دستگاه خودپرداز یا ATM بانکی به اشخاص حقیقی با کارمزد مصوب طبق مصوبه بانک مرکزی برای بانکهای عضو شتاب

ایمن ترین و بی دردسرترین روش سرمایه گذاری که سرمایه شما نزد خودتان خواهد بود سرمایه گذاری در زمینه تجارت الکترونیک و درحقیقت خرید دستگاه خودپرداز بانکی خواهد بود.

این کار میتواند بعنوان یک شغل پردرآمد محسوب گردد و یا درآمدی بسیارعالی در کنار کسب وکاری که دارید و حتی برای افراد بازنشسته نیز پیشنهاد میگردد که بدنبال یک سرمایه گذاری بی دردسر و پرسود میگردند.

شما بسته به سرمایه گذاری روزانه و یا یک روز درمیان کمتر از یکساعت زمان می‌گذارید.

سرمایه گذاری شما بشرح ذیل در دو بخش میباشد
یک بخش مربوط به خرید دستگاه و ملزومات آن که سرمایه ساکن شما میباشد که بستگی به برند و مدل انتخابی شما دارد.
بخش دوم سرمایه ایست که به عنوان وجه درگردش شما محسوب میگردد که درون دستگاه قرار گرفته و گردش مالی شما را ایجاد مینماید.
به این شکل که پول گذاری اولیه به عهده کارفرمای دستگاه که شما هستید میباشد بدین شکل که وجه خروجی مجددا به حساب شخصی خودتان واریز میگردد و مجددا توسط شما دستگاه شارژ میگردد و مقدارش بنا به سرمایه شما و کشش منطقه میباشد. حتی اگر روی این مبلغ محدودیت داشته باشید میتوانید کارمزد چندماه را اضافه نمایید تا کارمزد ماههای بعدتان بیشتر گردد. که البته نحوه محاسبه کارمزدها نیز در مبحث دیگری ذکر گردید.

لازم بذکر است بابت تمامی تراکنشهایی که با دستگاه صورت میگیرد اعم از وجه خروجی، کارت به کارت، پرداخت قبوض، موجودی و شارژ کارمزدهای تعریف شده ای که مصوب بانک مرکزی و شبکه شتاب میباشد از سوی بانک عامل به دارنده دستگاه پرداخت میگردد که آنهم در مبحثی دیگر خدمتتان ارائه میگردد.

کلام آخر: این کار جزء معدود کارهاییست که میتوان ماهیانه بیش از ده درصد سرمایه را سود دریافت نمود ونیز تمامی سرمایه شما نزد خودتان میباشد . همچنین جهت ارتقاء و یا فروش هرگاه که اراده نمایید بمانند یک خودرو قابل واگذاری و نقد میباشد.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت