طراحی سایت

تجارت الکترونیک اردیبهشت

ما همواره در کنار شما هستیم تا با اصولی ترین روش ها کسب و کار خود را دیجیتالی کنید. طراحی سایت حرفه ای ، طراحی اپلیکیشن های موبایل و...
info@tarahico.ir
051-36021656

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت مشهد

شرکت فناوری اطلاعات آروین یکی از پیشگامان ارایه خدمات فناوری اطلاعات و طراحی سایت مشهد است. که همواره تلاش کرده است نه تنها صرفا یک سایت برای مشتریان خود طراحی کند بلکه تمام سعی خود را کرده است تا سایت طراحی شده تمام استانداردهای لازم برای کمک به مشتریان را دارا باشد تا با طراحی سایت کمک شایانی به صاحبان کسب و کار بکند.

انواع طراحی سایت مشهد :

از انواع سایت های طراحی شده توسط فناوری اطلاعات آروین میشود به سایت های فروشگاهی , سایت های املاک , سایت های شرکتی , سایت های رزرو , سایت های نوبت دهی پزشکی , سایت های شخصی و …. نام برد که توسط تیم فناوری اطلاعات آروین انجام شده است.

 

مطلب پیشنهادی : تاثیر سایت در افزایش فروش

 

برای طراحی سایت از کجا باید شروع کنیم :

پس از تماس شما با ما و گرفتن مشاوره از متخصصین ما و بررسی نمونه کارهای ما و نیازهای شما قراردادی بین شما به عنوان کارفرما و ما به عنوان پیمانکار تهیه میشود و تمام مواردی که باید در سایت قرار داده شود و زمان و مبلغ نهایی در قرارداد ذکر میشود.

ابتدا برای شما یک جلسه بررسی و مشاوره برگزار میکنیم تا با توجه به نیازهای شما و مشتریانتان طرح اولیه سایت را آماده کنیم.

پس از طراحی اولیه سایت , نمونه اولیه برای شما ارسال میشود و پس از تایید نهایی توسط شما ما شروع به طراحی میکنیم.

در زمان تعیین شده کار تحویل داده میشود و جلسه آموزشی اپراتوری برگزار میگردد.

پشتیبانی ۶ ماهه رایگان خدمتی از فناوری اطلاعات آروین است تا شما با خیال راحت و بدون دغدغه کسب و کار خود را در دنیای دیجیتال راه اندازی کنید.

علاوه بر آموزش اپراتوری کار با سیستم مدیریتی سایت ما تکنیک های افزایش فروش در اینترنت و اصول سئو مطالب را به شما آموزش میدهیم.

پس با خیال راحت با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت