اهمیت طراحی سایت در کسب و کارها

  • admin
  • 18 شهریور 1397
  • بدون دیدگاه

با توسعه و افزایش استفاده از اینترنت امروزه اهمیت طراحی سایت در کسب و کارها بیشتر از قبل احساس می شود.

با گسترش استفاده از اینترنت در بین مردم و همچنین علاقه مردم به انجام امور روزانه با استفاده از اینترنت کسب و کارهایی موفق ترند که خود را همسو با نیاز های مشتریان کرده اند و اقدام به ارایه خدمات از طریق اینترنت میکنند.

زمانی که یک شخص قصد خرید محصولی دارد یا میخواهد خدماتی را از شرکتی بگیرد راحت ترین کار این است که به اینترنت رجوع کند و به دنبال کالا یا خدمات خود در دنیای اینترنت باشد ، قیمت ها و انواع خدمات را جستجو و مقایشه میکند و بهترین انتخاب را میکند.

اهمیت طراحی سایت در کسب و کارها

در گذشته کسب و کارها به صورت محلی بود اما امروزه دیگر کسب و کار ها با استفاده از اینترنت فراتر از محله و یا حتی شهر فعالیت میکنند.

امروزه مردم ترجیح میدهند در خانه بشینند و محصولات مد نظر خود را خریداری کنند و در زمان خود صرفه جویی کنند. و این زمان را به تفریح بپردازند.

شاید در نگاه اول این مورد به ضرر کسب و کارها باشد. و نگران از دست دادن بازار خود باشند.بله درست است اگر کسب و کارهای سنتی خود را با این تکنولوژی همسو نکنند و صرفا به روش های قدیمی اکتفا کنند دیر یا زود از چرخه رقابت در بازار حذف میشوند.

اما اگر از دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک به درستی استفاده کنند میتوانند بازار های محلی خود را به بازار های جهانی تبدیل کرده و بقول معروف یک تهدید را به یک فرصت تبدیل کنند.

روش های معرفی محصولات در اینترنت

استفاده از سایت برای فروش محصول و یا معرفی خدمات

طراحی اپلیکیشن موبایل

ایمیل مارکتینگ

و…… همه این ها میتواند به گسترش فروش کسب و کارها کمک کند.

اما اهمیت طراحی سایت در کسب و کارها بیشتر از هر کدام از گزینه های ذکر شده در بالاست.

شاید بپرسید چرا؟

در مرحله اول هر کسی که بدنبال محصول و یا خدماتی باشد به سراغ جستجو در اینترنت میگردد. و اگر شما وب سایتی داشته باشید در نتایج جستجو خواهد آمد.

پس همین امرزو اقدام به راه اندازی وب سایت خود کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *