تاثیر سایت در افزایش فروش

  • admin
  • 01 مهر 1397
  • بدون دیدگاه

امروزه تاثیر سایت در افزایش فروش و گسترش بازار  بر کسی پوشیده نیست. نه تنها شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ به دنبال استفاده از این ظرفیت هستند بلکه  کسب و کارهای محلی هم سعی دارند تا با استفاده از این امکان بازار خود را گسترش داده و محصولات و خدمات خود را به مشتریان و مکان های دورتر ارایه دهند.

تاثیر سایت در افزایش فروش :

تاثیر سایت در افزایش فروش از آن جهت بیشتر قابل درک است که میتوان علاقه مردم به اینترنت و جستجو کردن در موتورهای جست جوی اینترنتی را دید. مردم ترجیح میدهند بجای صرف وقت در بازار ها و خیابان ها گوشی موبایل خود را در دست بگیرند و یا با کامپیوتر شخصی خود در بازار بزرگی که به واسطه اینترنت ایجاد شده است محصولات مورد علاقه خود را جستجو کنند. قیمت های رقبا را مقایشه کنند ، خدمات ارایه شده از فروشنده را ببیند و بعد با خیال راحت و بدون اینکه خود را در بازارهای شلوغ شهر خسته کنند خرید کنند و محصول مورد نظر را درب منزل دریافت کنند.

با این وجود برای عقب نماندن از رقبا و گرفتن سهمی از بازار اینترنتی هر ثانیه ای که دیر اقدام به راه اندازی سایت کنیم.ضرر کرده ایم وبرای جبران آن باید زمان بیشتری را صرف کنیم.

داشتن یک وبسایت به تنهایی برای موفقیت در بازار اینترنتی کافی نیست. اینکه سایت ما از نظر گرافیکی چگونه طراحی شده باشد تا در جذب مخاطب موفق باشیم. و رعایت اصول سئو در طراحی سایت و مواردی دیگر که در مقالات بعدی بصورت کامل توضیح میدهیم باید در نظر گرفته شود.

اهمیت طراحی سایت در کسب و کارها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *