شرکت طراحی سایت در مشهد

  • admin
  • 27 اسفند 1398
  • بدون دیدگاه

امروزه داشتن یک وب سایت زیبا و کاربردی برای هر کسب و کاری اهمیت بسیار زیادی دارد. دیگر زمان آن رسیده است که تمام کسب و کارهای سنتی برای خود یک وبسایت داشته باشند و فعالیت خود را گسترش دهند. برای طراحی سایت نیاز است تا یک شرکت طراحی سایت این کار را انجام دهد. شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت ، یک شرکت طراحی سایت در مشهد است که با داشتن نمونه کارهای قوی و پرسنل حرفه ای همواره یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در مشهد بوده است.

از مزیت های داشتن فروشگاه اینترنتی میتوان به مواردی همچون افزایش فروش ، افزایش مشتریان ، امکان فروش به محدوده جغرافیایی بیشتر اشاره کرد و همچنین فروشگاه شما 24 ساعته در حال کار است. با توجه به اهمیت زمان و راحت تر بودن خرید اینترنتی اکثر مردم ترجیح میدهند تا خرید خود را از طریق سایت های فروشگاهی انجام دهند و وقت آزاد بیشتری داشته باشند. یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی برای مشتریان امکتن مقایسه محصولات با یکدیگر است. آمار استفاده کنندگان از اینترنت و خریداران اینترنتی روز به روز در حال افزایش است ، پس اگر کسب و کار سنتی خود را با تکنولوژی روز هماهنگ نکنید دیر با زود فروش خود را از داست می دهید و بازار را به رقبایی می دهید که قبل از شما از کسب و کار سنتی به دیجیتال روی آروده اند.شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت ، شرکت طراحی سایت در مشهد است که در زمینه طراحی سایت های فروشگاهی حرفه ای تجربه و نمونه کارهای قوی دارد.

داشتن یک سایت برای شرکت ها نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به حجم اطلاعات موجود در اینترنت و سهولت کسب اطلاعات از اینترنت مردم برای یافتن خدمات مورد نیاز خود ابتدا در اینترنت شروع به جست و جو میکنند. پس داشتن یک سایت برای معرفی خدمات و محصولات شرکت شما در اینترنت کمک بسیار زیادی در جذب مشتری خواهد کرد. همچنین داشتن یک وبسایت به افزایش اعتبار شما و برندینگ شرکتتان کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

یکی از مزیت های سایت های شرکتی امکان حمع آوری اطلاعات مشتریان است ، همچنین با امکان چت و پشتیبانی آنلاین میتوانید به سوالات مشتریان پاسخ دهید و در جذب بیشتر مشتری موفق تر عمل کنید.برای طراحی سایت حرفه ای باید به سراغ شرکتی بروید که بتواند با توجه به نیاز و مشتریان شما یک سایت حرفه ای و زیبا طراحی کند.اگر به دنبال شرکت طراحی سایت در مشهد هستید حتما با ما تماس بگیرید ، مشاوران ما همواره آماده کمک به شما هستند و میتوانید نمونه کار های طراحی سایت ما را بررسی کنید.

 

نمونه کار های شرکت طراحی سایت در مشهد

شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت به عنوان شرکت طراحی سایت در مشهد همواره در طراحی سایت های خود سعی کرده است تا بهترین طراحی و پیاده سازی را انجام بدهد.

  • رعایت همه موارد پیشنیاز سئو سایت در طراحی سایت
  • طراحی بهینه سایت و سرعت لود بالا سایت ها
  • در نظر گرفتن امکانات لازم و ضروری هر سایت متناسب با نوع کسب و کار
  • تظمین امنیت سایت

پشتیبانی سایت

شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت بر خلاف سایر شرکت های طراحی سایت پس از انجام و تحویل پروژه همچنان پشتیبانی فنی سایت را بر عهده دارد و طبق قرارداد منعقد شده تا پایان قرارداد خدمات پشتیبانی فنی سایت را انجام می دهد.

برای انتخاب شرکت طراحی سایت در مشهد به پشتیبانی فنی سایت بعد از تحویل و انجام کار توجه کنید.

شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت برای رفاه مشتریان و بهبود کیفیت سایت های طراحی شده ، حتی بعد از پایان مدت مشخص شده در قرارداد بابت پشتیبانی سایت ،پکیج های پشتیبانی سایت در نظر گرفته است. تا با توجه به نیاز سایت ،مشتریان بتوانند از بین این پکیج ها برای پشتیبانی سایت خود انتخاب کنند.

 

لیست قیمت شرکت طراحی سایت در مشهد

قیمت های طراحی سایت شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت ، با توجه با نیاز و امکانات خواسته شده مشتریان و پس از بررسی و جلسه با مشتریان بصورت دقیق محاسبه میشود.

اما برای راحتی کار مشتریان پکیج های طراحی سایت در دو مدل پکیج های استاندارد و پکیج های پایه طراحی کرده ایم. در صورتی که امکاناتی بیشتر از امکانات در نطر گرفته شده در پکیج ها مد نظر مشتریان باشد پس از بررسی قیمت اعلام میشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *