طراحی سایت شرکتی چه نیاز هایی دارد

  • admin
  • 04 آبان 1398
  • بدون دیدگاه

طراحی سایت شرکتی هم مانند هر نوع سایت دیگری باید قابلیت های مخصوص به خود را داشته باشد. از نظر طراحی سایت های شرکتی با سایت های فروشگاهی و خبری تفاوت های بسایری دارند.

در ابتدا توصیه میشود نام دامنه ای که میخواهید انتخاب کنید با نام و یا برند مجموعه یکی باشد و یا نزدیک به آن باشد.

برای سایت های شرکتی توصیه میکنیم که هم دامنه ir و هم دامنه com را ثبت کنند

در سایت های شرکتی برخلاف سایت های فروشگاهی ، فروش در لحظه اول ملاک نیست. پس در این سایت ها تلاش میشود که طراحی بصورتی باشد تا بازدید کننده به همه ی خدمات و توانایی های شرکت پی ببرد.

در طراحی سایت شرکتی معمولا از رنگ های سازمانی آن شرکت استفاده میشود. و از رنگ های تند کمتر استفاده میشود. استفاده از رنگ سازمانی شرکت در طراحی سایت برای ماندگاری برندینگ شرکت مزیتی است که میتوان به آ« توجه کرد.

داشتن صفحه درباره شرکت ، اهمیت بسیاری دارد تا بازدیدکننده بتواند تاریخچه شرکت را بخواند.

در سایت های شرکتی بهتر است که صفحه ای برای معرفی مدیران و کارکنان طراحی شود. اینکار باعث میشود تا بازدید کننده حس بهتری نسبت به مجموعه پیدا کند.

یکی از بخش های مهم دیگر در طراحی سایت شرکتی مربوط به بخش معرفی نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت است. یه به نوعی رزومه شرکت را بیان میکند. اگر مشتری ببیند که شما چه پروژه هایی را انجام داده اید نسبت به شما حس اعتماد بیشتری پیدا میکند.

داشتن صفحه ارتباط با ما و قرار دادن شماره ها و راه های ارتباط با شرکت یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه شود.در این صفحه میتوان فرم تماس با ما نیز طراحی کرد تا مشتریان به راحتی پیغام خود را برای ما بگذارند.

واکنشگرا بودن سایت شرکتی : یکی از موارد مهم در طراحی سایت شرکتی این است که سایت واکنشگرا باشد تا در همه ی دستگاه ها ( موبایل ، تبلت ، کامپیوتر ) به درستی نمایش داده شود. امروزه تعداد بسیاری از ورودی های سایت از طریق تلفن همراه است.

داشتن بلاگ یا اخبار : در این صفحه میتوانید مطالب مرتبط به موضوع سایت را قرار دهید و یا اخبار مربوط به شرکت را منتشر کنید.

قابلیت ثبت نام کاربران در وبسایت : با این قابلیت شما میتوانید اطلاعات مشتریانتان را در وبسایت داشته باشید.

 

امکان ارسال خبر نامه : با داشتن خبرنامه در سایت زمانی که مشتریان در خبرنامه شما ثبت نام میکنند شما میتوانید اخبار مهم شرکت را برایشان ارسال کنید.

بخش قوانین و مقررات شرکت : اینکه مشتریان شما با قوانین شرکت آشنا باشند اهمیت بسیاری دارد که در وبسایت میتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

بخش پرسش های متداول : معمولا مشتریان و بازدیدکنندگان سوالات مختلفی درباره خدمات و محصولات شما و نوع فعالیت شرکت دارند که میتوانید مهمترین و پرتکرارترین آنها را در ایت بخش قراردهید تا مشتریان به راحتی پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

صفحه مجوز ها : بارها پیش آمده که مشتریان به دنبال این هستند که آیا شرکت مورد نظرشان دارای مجوز های لازم است یا نه در این بخش میتوانید مجوز های موجود را قرار دهید تا مشتریان به شما اعتماد کنند.

دیگر امکانات طراحی سایت شرکتی :

امکان افزودن نقشه گوگل

امکان افزودن لینک شبکه های اجتماعی

امکان افزودن کلمات کلیدی به هر محصول

امکان امتیاز دهی به هر محصول

امکان نمایش لیست مشتریان شرکت

امکان ثبت فیش واریزی توسط کاربر

درج گالری تصاویر از محصولات و خدمات شرکت

درج گالری ویدیویی از محصولات و خدمات شرکت

درج اسلایدهای معرف خدمات و محصولات شرکت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *