طراحی سایت مشهد /طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

 • admin
 • 01 آذر 1399
 • بدون دیدگاه

مطمئنا امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی لزوم داشتن سایت برای کسب و کار ها و یا سایت های شخصی بسیار بیشتر شده است بنابراین بهتر است اگر تا امروز اقدامی برای طراحی سایت نداشته ایید قبل از اینکه از بسیاری از رقیبان خود عقب بمانید به سراغ یک طراح سایت حرفه ایی بروید و خواسته های خود را بیان کنید .

برای اینکه بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی در مشهد را پیدا کنید روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت طراحی سایت در مشهد

در این مقاله به شما توضیح میدهیم که برای داشتن یک سایت استاندارد چه ویژگی هایی را باید رعایت کنیم و چه خواسته هایی را از طراح سایت خود داشته باشیم.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

هر کدام از صفحات وب سایت فروشگاهی باید هدف مشخصی را از قبل داشته باشند مثلا کاربری که به تازگی وارد سایت شما می شود و اشنایی با کسب و کار و سایت فروشگاهی شما ندارد باید صفحه ی اصلی سایت شما طوری طراحی شده باشد که بتواند کاربر را مجاب کند تا ازسایر قسمت های سایت را دیدن کند و با کسب و کار شما اشنا شود که این باعث خرید از سایت فروشگاهی شما می شود .

در شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت ما سعی میکنیم بهترین و بهینه ترین طراحی را برای سایت شما انجام دهیم تا بتوانید بیشترین بازدهی را از سایت خود داشته باشید.

طراحی سایت در مشهد

چرا به طراحی سایت فروشگاهی نیاز دارید؟

هنگامی که شما یک سایت فروشگاهی طراحی می کنید علاوه بر مشتریانی که به صورت حضوری به شما مراجعه میکردند می توانید در دنیای وب هم مشتریان خاص خود را پیداکنید و با این کار فروش خود را افزایش دهید .

وقتی شما برای کسب و کار خود یک وبسایت طراحی میکنید این کار باعث جلب اعتماد بیشتر و همچنین برندسازی برای شما می شود بنابراین به راحتی از می توانید برند خود را معرفی کنید و کافی است از یک طراح سایت بخواهید یک فروشگاه اینترنتی را برای شما طراحی کند.

و همچنین یکی از مهمترین دلیل های داشتن یک وبسایت فروشگاهی برای کسب و کار شما این است که شما دیگر محدود به زمان و مکان خاصی نمیشود و می توانید در 24 ساعت شبانه روز و برای تمام نقاط کشور فروش داشته باشید.

بعضی از امکانات متداول که در یک سایت فروشگاهی موجود است :
 • دریافت بانکی وجه خریدها با استفاده از کارت‌های عضو شتاب
 • دریافت وجه کالا و خدمات فروخته شده به صورت حضوری
 • تخصیص برچسب به محصولات برای یافته شدن آسان کالاهای مشابه
 • تعریف کوپن تخفیف با قوانین مختلف برای مشتریان
 • دسته‌بندی محصولات به صورت درختی و نامحدود
 • تعریف توضیحات، ویژگی‌ها، تصاویر مختلف و گالری تصویر برای هر محصول
 • تعریف سطوح دسترسی مختلف برای مدیران فروشگاه
 • خرید بدون ثبت نام در فروشگاه و امکان خرید پس از ثبت نام و قابلیت پیگیری سفارش‌های قبلی
 • تعریف تخفیف و فروش ویژه برای محصولات خاص

سفارش سایت به شرکت معتبر

طراحی یک سایت معتبر و به روز کار بسیار درستی است اما در صورتیکه شما بدانید به سراغ کدام شرکت بروید ، چه خواسته هایی را داشته باشید و کدام طراح سایت را انتخاب کنید .

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت با توجه به نیاز های شما در طراحی یک وبسایت حرفه ایی به گونه ای عمل میکند تا بتواند رضایت شما در این امر به دست اورد .

پیش از طراحی سایت فروشگاهی  همکاران ما یک جلسه مشاوره رایگان با شما برقرار می کنند و قبل از طراحی سایت ابتدا نیازها و خواسته های شما بررسی می شود و به تحلیل سایت شما می پردازند و در نهایت در یک جمع بندی بهترین امکانات برای سایت شما در نظر گرفته می شود تا بیشترین خروجی را داشته باشید و بتوانید مخاطبین خود را پیدا کنید .

شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت در زمان مقرر شده سایت شما را تحویل می دهد و بعد از ان هم پشتیبانی از سایت شما و توصیه های لازم برای پیشرفت شما به طور کامل انجام می شود.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

گاهی یکی از مشکلاتی که افراد بعد از راه اندازی سایت با  ان روبه رو میشوند پشتیبانی ضعیف تیم طراح سایت می باشد اما ما بعد از راه اندازی سایت با پشتیبانی کامل همکاران سعی میکنیم همراه شما باشیم تا کسب و کار خود را رونق دهید .

شما می توانید برای طراحی سایت فروشگاهی خود در هرجای کشور هستید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی همکاران ما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *