طراحی سایت لوازم خانگی / سایت فروشگاه لوازم خانگی

  • admin
  • 08 بهمن 1399
  • بدون دیدگاه

در این مقاله در مورد طراحی سایت لوازم خانگی / سایت فروشگاه لوازم خانگی توضیح میدهیم و باهم بررسی میکنیم .

ایا شما از آن دسته افراد هستید که برای خرید یک وسیله برای منزل باید حتما به صورت حضوری انجام دهید یا اینکه خرید از یک سایت لوازم خانگی به صوت آنلاین را ترجیح می دهید ؟

امروزه بسیاری از امور ریز و درشت زندگی و خرید ها به صورتی آنلاین و از طریق سایت ها یا اپلیکیشن های مختلف انجام می شود و صاحبان کسب و کار به فکر آنلاین کردن کار خود شده اند.

اگر شما هم کسب و کاری دارید که تاکنون فروش آنلاین آن را اغاز نکرده ایید بهتر است هرچه زودتر اقدام کنید تا از رقبای خود عقب نمانید .

شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت طراحی انواع سایت ها مانند طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت لوازم خانگی ، طراحی سایت هایپر مارکت و … را با مناسب ترین قیمت و پشتیبانی کامل انجام میدهند .

 

این مقاله را نیز مطالعه کنید    طراحی سایت مشهد /طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

 

طراحی سایت لوازم خانگی

بسیاری از فروشگاه های لوازم خانی در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام فعالیت زیادی دارند و با نمایش کامل محصولات خود توانسته اند مشتریان زیادی را جذب کنند اما مثل همیشه فضای مجازی مانند اینستاگرام قابل اعتماد کامل نیست و همیشه بحث فیلترینگ شدن آن مطرح است .

بنابراین بهتر است در کنار صفحه ی خود در فضای مجازی از یک طراح سایت حرفه ایی بخواهید یک سایت فروشگاه لوازم خانگی کامل و قابل اطمینان را برای شما طراحی کند تا مشتریان هیچ گاه شما را گم نکنند.

مزایای طراحی سایت لوازم خانگی

اگر شما یک سایت فروشگاه لوازم خانگی را داشته باشید مطمئنا می توانید از مزایای زیادی استفاده کنید که ما چند نمونه را در اینجا بیان میکنیم :

1 – در یک سایت فروشگاه لوازم خانگی می توانید در کنار فروش حضوری مشتریان غیرحضوری و انلاین خود را نیز داشته باشید .

2 – محدود نشدن به مکان و زمان یکی از مهمترین مزایای داشتن یک سایت است که در یک سایت لوازم خانگی نیز به همین گونه است و شما می توانید از شهر های مخنلف مشتری غیرحضوری سایت خود را داشته باشید.

3 – مقایسه قیمت ها و محصولات برای مشتریان یک سایت لوازم خانگی می تواند بسیار مهم باشد .

4 -پشایبانی 24 ساعته که باعث افزایش در فروش شما می شود.

5 -امروزه برندسازی شخصی یک امر بسیار مهم شده که افراد تلاش زیادی را برای آن دارند و داشتن یک وبسایت می تواند باعث حلب اعتماد و تسریع در این امر شود.

6 – وجود یک سایت فروشگاه لوازم خانگی به خصوص با داشتن نماد اعتماد الکترونیک می تواند باعث جلب اعتماد مشتری نسبت به فضاهایی مانند اینستاگرام شود.

 

فروشگاه لوازم خانگی

 

امکانات یک سایت لوازم خانگی

بهتر است قبل از اینکه اقدامی برای ایجاد سایت فروشگاه لوازم خانگی انجام دهید خود را به جای مشتری قرار دهید و نیازها و خواسته های مشتری را از یک سایت فروش لوازم خانگی بررسی کنید .

در اینجا ما تعدادی از امکانات اساسی یک سایت لوازم خانگی را بیان می کنیم .

1 – از آن جایی که لوازم خانگی تنوع بسیار زیادی دارد بنابراین دسته بندی امر بسیار مهم در یک سایت لوازم خانگی به شمار می اید تا کاربر بتواند به راحتی نیاز خود را پیدا کند .

2 – طراحی صفحه ی اول در یک سایت لوازم خانگی بسیار مهم است که اگر همه ی قسمت ها مانند پیشنهاد ویژه ، تخفیفات سایت ،دسته بندی و … به درستی انجام شده باشد باعث می شود کاربر به راحتی از همه ی قسمت های سایت دیدن کند و با دیدن محصولات بیشتر ترغیب به خرید شود.

3 – امکان اعمال تخفیف برای مناسبت های مختلف در یک سایت لوازم خانگی می تواند باعث شود مشتریان بیشتری از سایت دیدن کنند.

4 – امکان جستجو در یک سایت فروشگاه لوازم خانگی بسیار مهم است .

5 – امکان قرار دادن کامنت و نظر برای محصولات

6 – امکان مقایسه محصولات در یک سایت لوازم خانگی

 

سایت لوازم خانگی

 

امکان مقایسه محصولات و قیمت در سایت لوازم خانگی

همانطور که گفتیم پیش از طراحی یک سایت شما لازم است کمی جستجو تحقیق کنید و نیاز های خود را از طراحی یک سایت به طراح سایت خود بیان کنید .

در سایت های پیشرفته ایی مانند دیجی کالا امکانات زیادی را برای کاربران خود قرار داده است از قبیل مقایسه کردن بین دو یا چند کالا.

ما در شرکت تجارت الکترونیک اردیبهشت بهترین خدمات را به شما برای طراحی سایت ارائه میدهیم و می توانید پیش از شروع کار به صورت رایگان مشاوره برای طراحی سایت خود دریافت کنید .

برای طراحی یک سایت می توانید امکانات زیادی را قرار دارید و این امکانات بستگی به خواسته و نیاز مشتریان شما دارد .

بعد از طراحی یک سایت و شروع به فعالیت مطمئنا شما تازه با خواسته های اصلی خود رو به رو میشوید و پشتیبانی بعد از طراحی سایت یک امر مهم و ضروری می باشد .

همکاران ما کامل ترین پشتیبانی را بعد از طراحی سایت به شما میدهند و همیشه پاسخگو سوالات شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *