طراحی سایت

تجارت الکترونیک اردیبهشت

ما همواره در کنار شما هستیم تا با اصولی ترین روش ها کسب و کار خود را دیجیتالی کنید. طراحی سایت حرفه ای ، طراحی اپلیکیشن های موبایل و...
info@tarahico.ir
051-36021656

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

سوالی که همیشه مشتریان و مردم به دنبال آن هستند این است که قیمت طراحی سایت چقدر است؟

قیمت طراحی سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. و نمیتوانیم یک قیمت ثابت برای آن در نظر بگیریم.

امکاناتی که شما برای سایت خود در نظر دارید و یا لازمه سایت شماست با یک سایت دیگر متفاوت است. به عنوان مثال شما یک سایت فروش لباس را با یک سایت فروش گوشی به صورت اقساطی یا پیش خرید در نظر بگیرید.

در سایت فروش لباس ؛ کاربر وارد سایت شده لباس مورد علاقه خود را انتخاب میکند . حال باید سایز  و رنگ لباس را نیز انتخاب کند. بعد به صفحه ثبت سفارش منتقل مشود و پس از ثبت اطلاعات به درگاه بانکی متصل شده و مبلغ را پرداخت میکند.

اما ممکن است یک سایت فروش موبایل بخواهد زمانی که مشتری درخواست خرید یک مدل گوشی دارد. ابتدا درخواست ثبت شود و پس از تایید موجودی گوشی یک پیام برام خریدار ارسال شود و که مشخص شود مدل درخواست شده موجود است یا خیر و پس از آن مشتری اقدام به خرید کند و در این مرحله باید نوع اقساط را مشخص کند و….

خب مشاهده کردید که روند این دو با هم متفاوت است و به همین دلیل در قیمت گذاری با هماختلاف داردند.

در برخی موارد وارد کردن اطلاعات سایت را شرکت طراح سایت بر عهده میگیرد که خود شامل هزینه است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت

تعداد نفر ساعت

ui/ux

خدمات و پشتیبانی

امکانات سایت

نوع طراحی اختصاصی

همه این موارد در قیمت طراحی سایت تاثیرگذار است. باید در نظر داشته باشید که سایت هایی که با قیمت بسیار پایین و در مدت زمان کوتاه ۲ ،۳ روزه تحویل شما میشود. از نظر کیفیت بسیار پایین است. و  موارداستاندارد را در طراحی سایت رعایت نکرده اند.

خواندن این مقاله نیز برای شما توصیه میشود: طراحی سایت شرکتی چه نیازهایی دارد

در حالت عادی حداقل زمان برای  طراحی ui/ux 3 تا ۷ روز کاری است.

ما در تجارت الکترونیک اردیبهشت پکیج های مختلفی ارایه نموده ایم تا مشتریان با هر نوع دیدگاه و هزینه ای که در نظر گرفته اند بتوانند دارای سایت شوند.

لیست قیمت طراحی سایت : کلیک کنید                                                     لیست قیمت سایت های ارزان و سریع: کلیک کنید

همکاران ما در تجارت الکترونیک اردیبهشت همواره آماده مشاوره به شما عزیزان هستند. میتوانید از طریق فرم زیر برای مشاوره رایگان درخواست ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان

 

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت